fbpx

Stair24 veebiplatvorm

Aru Grupp otsis kaasaegset kasutajasõbralikku e-ärilahendust, kus kliendid saaksid kokku panna treppe, näha toote välimust, lõppmaksumust ning lõpuks sooritada ostu läbi veebiplatvormi. Veebiplatvormi eesmärgiks oli kliendi elu lihtsustamine ning tellimis-, tootmis- ja kohaletoimetamise protsessi sujuvaks muutmine.

Aru Grupi veebipoe korral otsustasime ühiselt koos tellijaga, et sobivaimaks lahenduseks on soovitud süsteemi nullist ülesehitamine ning integreerida veebplatvorm Monitor ERP-süsteemiga, mis omakorda hoidis fikseerituna kõik kliendi olemasolevad protsessid. Ligikaudu 700 parameetrit sisaldab Monitor ERP-süsteem toetas ning võimaldas hea integratsiooni loomist. Omaltpoolt toetasime klienti konsultatsioonidega ja arendasime veebipoe terviklahenduse sealhulgas kasutajaliidese, süsteemide integratsioonid ja teostasime vajalikud programmeerimis tööd ning nõustasime klienti riistvara osas.

Tutvuge lähemalt Stair24 veebiplatvormi lahendusega ja külastage nende kodulehte.

Ülevaade eelistest, mida annab veebipoe arendamine ja integreerimine Monitor ERP-süsteemiga:

  • Kliendile võimaldab kasutaja sõbralik veebiplatvorm treppide valimise visuaalsete valikuvariantide alusel vastavalt enda soovitud mõõtmetele, materjalide ja muude kriteeriumitega. Veebiplatvorm arvutab toote hinna reaalajas kui toote omandusi muudetakse. Lõpuks saab klient valida soovitud tarneaja ja makseviisi ning süsteem saadab kliendile tellimuse kinnituse.
  • Müügiesindaja jaoks lihtsustub müügi- ja tellimisprotsess, ning võimalus sisestada ja kontrollida kõigi parameetrite ning üksikasjade üle seal hulgas ka tähtaega ja maksumust.
  • Tootmisüksus töö lihtsustub kuna Tellimuste parameetrid kantakse erinevatesse süsteemidesse automaatselt. Samas tagab lahendus, et tootmises on teada kõik tellitud treppide valmistamise parameetrid, et neid oleks võimalik toota ja tarnida kokkulepitud ajakavas ning planeeritud hinnaga.

Me oskame teie e-ärilahendustele teha parima arhitektuuri ja süsteemi, selleks võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse.