fbpx

Täisautomaatne pood

Lõime kaasa põnevas projektis, kus Aiotex töötas välja uue kontseptsiooni täisautomaatse poe lahenduseks. Poes puuduvad klienditeenindajad – süsteem võimaldab kliendil poeskäigu ise edukalt teostada. Sisenemiseks on vaja kliendil end Smart-ID, mobiil-ID või mTasku abil identifitseerida ning ühe külastuskäigu ajal teised inimesed poodi siseneda ei saa. Ostetava kauba saab klient iseteeninduskassas registreerida ning tasuda kaardimaksega. Probleemide ja küsimuste esinemisel pakub poes kliendituge virtuaalne assistent.

Me oskame teie iseteenindus- ja e-ärilahendustele teha parima arhitektuuri ja süsteemi, selleks võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse.

Meie ülesandeks oli tagada isikustatud autentimisega läbipääs klientidele, mis on vastavuses GDPR nõuetega. Lisaks seadsime üles virtuaalse assistendi (ekraanilt on võimalik ühe nupuvajutusega alustada kõne üle videosilla, et saada ühendust klienditoega). Poes on seadistatud videovalvekaameraga poes toimuvate tegevuste analüüs (külastajate arv, poekoti olemasolu, ostude nimistu).