Koosolekuruumide haldus

Puutetundlikud infoekraanid annavad ülevaate ettevõtte koosolekuruumide kasutusest ning võimaldavad otsida ruume kindlate tingimuste alusel: kohtade arv, tehnilised võimalused jne. Koosolekuruume on võimalik broneerida läbi meilisüsteemi (Exchange, Google G Suite), koosolekuruumi läheduses olevalt puuteekraanilt või suuremalt korruseekraanilt. Puuteekraanilt on võimalik näha ruumi hetkeseisu (sh. teema, osalejad jms), vabu aegu ning saabuvaid koosolekuid.

Ülevaade ruumidest

Roomkeeper abil on reaalajas täpne ülevaade koosolekuruumide asukohtadest, mahutavusest, tehnilistest võimalustest, saadavusest ja tulevastest broneeringutest. Nii on välistatud olukorrad, mil ühele ruumile pretendeerib korraga mitu koosolekut või ruumi ressurssi kasutatakse ebaefektiivselt. Ruumide saadavust saab kontrollida nii iga ruumi juures olevalt tahvlilt, suurelt puutetundlikult korruseekraanilt kui ka isiklikust arvutist või mobiiltelefonist.

Eelised ja võimalused

Ühilduv

Roomkeeper liidestub ideaalselt pea iga enamlevinud kontoritarkvaraga – Exchange, Office365, Gmail, Webcal/CALDAV jpm. Ühtlasi on Roomkeeper ühildatav ka läbipääsusüsteemidega ja nendega seotud läbipääsukaartidega, mis võimaldab kiiret tuvastamist koosolekuruumi juures, lisamaks uut koosolekut.

Pilveteenus

Tarkvara on kasutatav nii pilveteenusena kui ka on-premise lahendusena.

Turvaline

Kõiki õiguseid saate kontrollida tavapäraselt läbi kalendrisüsteemi ja on-premis lahendusega omate täikelikku kontrolli enda andmete üle.

Kasutajasõbralik

Roomkeeperil on kasutajasõbralik ja loogiline kasutajaliides, mille tundma õppimine on kiire ning intuitiivne. Kuna koosolekute broneerimine muutub senisest kiiremaks ning lihtsamaks, siis hoiavad seeläbi aega kokku nii sekretärid, büroojuhid kui ka kõik teised kollektiivi liikmed.

Paindlik

Roomkeeper on nii disainilt kui sisult kohaldatav teie ettevõtte soovidele.

Analüüsitav

Koosolekuruumide kohta tekkiv info salvestatakse, tänu millele on teil võimalus analüüsida ja planeerida koosolekuruumide optimaalset kasutust.

Meie kliendid